Yay Burcu Kadınları

Yay burcu kadınları, pratik zekaları ile herkezi kendilerine hayran bırakırlar.Birçok şeyi aynı anda düşünür ve aynı anda yaparlar. Çok çabuk anlama kabiliyetine sahiptirler. Başkalarının defalarca okuduğu bir şeyi birkez okumakla anlarlar ve uzun süre unutmazlar. Hafızaları çok kuvvetlidir. Sakar denecek kadar dikkatsizdirler. Hergün mutlaka birşeye çarpar veya kırar, dökerler. Doğru ve dürüst konuşmakla patavatsız olmayı karıştırırlar. Konuştuğu sözlerin patavatsızlık olsuğunu farkettiklerinde asla geri adım atmazlar. Özür dileme huyları pek yoktur. Pişman olsalarda özür dilemeyi bir yenilgi kabul ettikleri için yay burcu kadınından affet sözcüğünü pek duyamazsınız. Kinci değildirler. Kendi yaptığı hatayı da karşısındakinin yaptığı hatayı da çok çabuk unuturlar. Hiç beklenmedik bir anda sinirlenebilirler ama kısa süre sonra bambaşka biri olurlar. Araştırmacı bir ruha sahiptirler. Kimsenin ilgisini çekmeye konulara merak salabilirler. Güler yüzlü ve sıcak kanlı kadınlardır.

AŞK HAYATI

yay burcu kadını

Yay burcu kadınları özgürlüklerine çok düşkündürler. İlişkilerinde hesap vermek zorunda bırakıldıklarında ilk aklına gelen ayrılmak olur. Gereksiz ve aşırı kıskançlıklara tahammül edemezler. Bağlanma fobileri vardır.Bir kişiye bağlanıp onu hayatının merkezi yapmazlar. Buna karşın çok tutkulu bir aşk yaşarlar. Ayrıldığı sevgilileri uzun süre yay burcu kadınını unutamazlar. İlk adımı her zmaan karşısındaki erkekten bekleyen yay burcu kadını, çekingen erkekden hiç hoşlanmaz. Evlilik fikri kendisini korkutur ve mümkün olduğunca evlillik planlarına hayatında yer vermez.Çok romantik değildir. Ama cinsellik hayatında önemli rol oynar. İlgi ve sevgisini çok net belli ederler.

SAĞLIĞI

Yay burcu kadınları kadın hastalıklarından müzdariptir. Düzensiz adet dönemleri, yumurtalıklarında iltihaplanmalar görülür. Yaşadığı hormon bozukluğu sebebiyle aşırı tüylenme sorunu yaşarlar. Genelde sindirim sistemleri iyi çalıştığı için şişmanlık sorunu yaşamazlar. Uzun süren ilaç tedavilerine karşıdırlar.Altarnatif tıp onlar için kimyasal ilaç kullanmakdan daha faydalıdır. Bu yüzden her hastalandığında önce doktora gitmek yerine aktara gider. Uzun ve tempolu yürüyüşler romatizmal ağrılar yaşamalarını önler.

İŞ HAYATI

Güçlü hafızaları ile matematik veya muhasebe becerisi isteyen işlerde başarılı olurlar. Çalışırken kendilerini kaybederler, sadece yaptıkları işe konstre olurlar. Etrafında olan biten hiç birşeyi duymaz ve görmezler. Saatlerce bir işle uğraşmakdan sıkılırlar. Başladıkları işi hemen bitirip yeni bir işe geçmek isterler.Birilerine birşeyler öğretmekden zevk duyarlar. Bu yüzden yay burcu kadınlarından çok başarılı öğretmenler çıkar.Yaptığı işde tek başına çalışmakdan zevk alırlar.Ekip çalışmalarına uyum sağlayamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler