Oğlak Burcu Kadını

Oğlak burcu kadınları, çok dost canlısı kadınlardır. Dostları için yapmayacağı fedakarlıklar yoktur. Çok bonkör olmalarıyla, aşırı dost canlısı karakterleri birleşince maddi açıdan dostları tarafından çok kullanıldığı dönemler olur. Aşırı derecede çalışkandırlar. İş hayatında kendi başına kimseyle konuşmadan yıllarca yaşayabilirler. İşleriyle o kadar meguldürler ki oğlak kadınlarına mesleği ile evli gözüyle bakılır. Çocuklara ve yaşlılara karşı çok hassasdırlar. Merhamet duyguları çok gelişmiştir. Çok iyi bir sırdaş olan oğlak kadınlarına kayıtsız şartsız güvenebilirsiniz. Karamsar ve evhamlı tavırları ile bazen çevresindeki insanları bunaltabilirler. Gelenekçi bir yapıya sahiptir. Sabit doğruları vardır. Genelde sakin mizaçlıdırlar kolay kolay sinirlenmezler. Ancak söz konusu iş ise hata affetmezler ve birden hırçınlaşabilirler. Çok fazla rüya görürler ve rüyaları hep mesaj görevi taşır.

AŞK HAYATI

oğlak burcu

Oğlak kadını iyi bir eş, iyi bir anne olabilir ancak çalışma hayatı her zaman ilk sırada gelir.İş hayatına karışmayan bir eşi veya sevgilisi varsa mükemmel bir kadındır oğlak kadını.Genelde itaatkar tavırları ile ilişkilerinde çok fazla sorun çıkaran taraf olmaz. Çok ince detaylara takılmaz.Sevgisine güvendiği kişiyi sorgulamaz, yormaz. Bu huyu yüzünden çoğu zaman ilgisiz sevgisiz olmakla suçlanır. İltifat edilmekten hoşlanır ancak fazla iltifatın şımarıklığını yaşayabilir. İş hayatında önemli bir yeri olan erkeklere her zaman hayranlık duyar. Aşık olduğu erkekler her zaman başarılı iş adamlarıdır. Zengin veya yakışıklı olmasından çok çalışkan ve başarılı bir erkek onun için ideal erkekdir.

SAĞLIĞI

Dinlenmeyi bilmeden çalıştığı için çoğu zaman baş ağrıları çeker.Uykusuzlukdan kaynaklanan sinir sisteminin bozulması en sık yaşadığı rahatsızlıklardır.Eklem ağrıları ve soğuk algınlığı barışık olduğu hastalıklardır.Gözleri çok erken yaşda rahatsızlanır bu yüzden çok erken yaşda gözlük kullanmaya başlar.

İŞ HAYATI

Oğlak burcu kadınları, tam bir iş kolikdirler. Hayatlarının merkezi çalışmak üzerine kuruludur.Oğlak kadınını ne pahalı hediyeler, ne büyük bir aşk, ne muhteşem bir evlilik hiç bir başarılı bir iş hayatı kadar mutlu edemez. Herşeye sahip olsalar bile eğer istedikleri ve başarılı oldukları işi yapmıyorlarsa asla mutlu olamazlar. Yaptıkları işin ne parası nede imkanları önemli değildir onun için.Önem verdiği tek şey severek yaptığı işinde başarılı olmasıdır. Oğlak kadınına ev hanımı olmayı teklif etmeniz bile hayatınızdan tamamen o çıkmasına sebep olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. fatma dedi ki:

    suss be yalancı iyiki bi gözlük takındık….. hemen doğrumu depbasınızzz

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler