Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını her ne kadar dengesiz olarak bilinse de aslında hayatın her alanındaki dengeye ve uyuma büyük önem verirler. Adaletli tavırları, herkese eşit mesafede yaklaşımları, sakin mizaçları en önce çıkan huylarıdır. Çok meraklı bir yapıya sahip olan terazi burcu kadınları çoğu zaman bunun sıkıntısını çekerler. Çünkü çevresindeki insanlar terazi burcu kadınının aşırı meraklı tavırlarını hayatlarını didiklemek olarak algıladıkları için sorun çıkarırlar. Terazi burcu kadınları kıskanç bir mizaca sahiptirler. Çevresinde insanların sahip olup kendisin sahip olamadığı şeylere karşı kıskançlık duyarlar. Aşırı derecede bonkör tavırları yüzünden para tutamazlar. Çevresindeki kişilere maddi değeri olan hediyeler almayı çok severler. En bakımsız hallerinde bile tuhaf bir çekicilikleri vardır. Girdikleri her ortamda ilgi üzerinde toplarlar. ( www.kadinlarportali.com ) Güvenilir bir kadın olan terazi burcu kadını, kendisinden yardım istenildiğinde güvenlerini sarsmamak için zaman zaman kendisinden fedakârlık ederek beklentilerini karşılar.

AŞK HAYATI

terazi burcu kadını

Terazi burcu kadınları aşk hayatlarında dürüst ve dobra dobra tavırları ile tanınmanın yanında sıkıştıkları anda yalan söyleyebilen bir huya sahiptirler. Flört etmekten pek hoşlanmazlar evlilik teklifine odaklanmış bir halde ilişkilerini yaşarlar. Gelenekçi bir mizaca sahiptirler ve sert kuralları olan ilişkiler yaşarlar. Hem cinslerinin aksine kazak erkek diye tabir edilen sert görünümlü, maço tarzı erkeklerden hoşlanırlar. Yönettiği erkeğe saygı duymazlar.

SAĞLIĞI

Terazi burcu kadını en çok şikâyet ettiği böbrekleridir. Böbrek iltihaplanmaları yaşar sık sık. Çok fazla su tüketmeye meyilli olmadığı için böbrekleri şikâyetleri sık görülür. Güler yüzlü hallerinden hasta olduklarında eser kalmaz. Hasta olduğu günlerde ziyarete gelmeyenleri aklında listelemeye başlar ki o derece alınganlaşır. Zayıf bir bünyeye sahiptirler ve çabuk hastalanırlar.

İŞ HAYATI

Doğru kararı vermek için iş hayatındaki her detaya çok fazla zaman ayırırlar. Adaletli ve dengeli davranmak ve kimseye haksızlık etmek istemezler. Kalabalık bir gruba yönetici olduklarında çalışan işçi ile çalışmayan işçiyi çok iyi ayırt ederler ve ona göre maaş, kariyer planlamasını yaparlar. Sosyal yönü çok kuvvetli olduğu için iş hayatında da iletişim zorluğu çekmezler. Sürekli koşuşturulan hızlı bir tempoya sahip olan iş ortamını severler. Masa başı işler terazi kadınına göre değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler