Koç Burcu Erkeği

Koç burcu erkeği, yorulmak bilmeyen enerji dolu, çalışmayı çok seven erkeklerdir. Aynı anda birçok işi hiç aksatmadan idare edebilirler. Çalışmak onlar için yaşam kaynağıdır. Koç burcu erkeği ben merkezli yaşam tarzı ile fazlaca egoist yapıda biridir. Her şeyin en doğrusunu kendisinin bildiğini, her şeyin en doğrusunu kendisinin yaptığını, her şeyin en iyisini kendisinin hak ettiğini düşünür. Pratik zekâlıdırlar. Bir işle uzun süre uğraşmak onlara göre olmadığı için işi bitirmek için en kısa ve en başarılı yolu düşünür ve bu yola başvururlar. Risklere karşı cesurdurlar. Dik kafalı, asi ruhları ile tanınırlar. Her ortamda hep sözü dinlenen insan olmak isterler ön planda hep kendileri kalmak isterler. Az ama öz konuşur ve çok konuşan insana da tahammülü yoktur.

AŞK HAYATI

koç burcu erkeği

Koç burcu erkeği çok kıskanç bir âşıktır. Aşırı derecede sahiplenme duygusu gelişmiştir. Eşinin ya da karısının kendisinin her şeyi olmasını bekler. Anne, arkadaş, eş, sevgili, dert ortağı gibi hayatındaki her noktada yer almasını ister. Koç burcu erkeği tabiri caiz ise tam bir kazak erkektir. Sevgilisini ya da eşini otoritesi altında tutmak ister. Rutin, tek düze bir hayat onun tarzı değildir. Macerayı sever. Gelecek kaygısı yaşamak istemediği için özellikle para konusunda çok tedbirli davranır. Bu yüzden çoğu zaman çevresinden cimri olduğuna dair tepki alır.

SAĞLIĞI

Koç burcu erkeği sinir sistemi zayıf ve çabuk sinirlenen bir erkektir. Ne zaman neye kızacağına neye kızmayacağını kestiremezsiniz. Bu yüzden sinirsel hastalıklar yaşar. Sinirli tabiatı ile migren hastalığına maruz kalırlar. Diş sağlığı çok zayıftır. Erken yaş da dişlerini çektirmek zorunda kalır.

İŞ HAYATI

Koç burcu erkeği çok çalışkan bir erkektir. Ekip çalışmalarına çok uyumludur. Yönetici sıfatıyla çok başarılı ekip çalışmalarını yönetir. Sert bir mizaca sahip olduğu için çok otoriter bir patron olur. Şartlar ne olursa olsun hiçbir işi aksatmaz. Yönetici ya da patron olduğu işlerde de aynı disiplini bekler ve hızlı, atik olmayan işçiyi, bugünün işini yarına bırakan işçiyi sevmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler