2011de Koç Burcu Neler Yaşayacak?

2011 yılı koç burcu insanların yenilikler yaşayacağı bir yıl. Son birkaç yıldır hayatında olmasını istediği değişikliklerin gerçekleşeceği bir yıl olacak 2011 yılı koç burcu insanları için. Koç burcu insanları 2011 yılında yeni bir iş, yeni bir sosyal çevre içersine girecekler. Hiç akıllarında olmayan gelir kapıları elde edecekler. Çifte düğünlerin yaşanacağı bir yıl olacak 2011 yılı koç burcu insanları için. Ailesinden çifte düğünlerin olacağı bir yıl geçirecek olan koç burcu insanları, bu anlamda çok mutlu bir yıl geçirecekler. Özellikle mart ayından itibaren gerek iş kapıları, gerek gelir kapıları, gerek aşk hayatında çok güzel gelişmeler yaşamaya başlayacaklar ve güzel gelişmelerin etkisi uzun yıllar sürecek.

Son birkaç yıldır koç burçlarının yüreğinde ukde kalan dilekleri 2011 yılı mart ayından itibaren gerçekleşmeye başladı. Özellikle bekâr koç burcu insanları için çok mutlu olacağı bir aşk karşılarına çıkacak. Evli koç burcu insanları eşleriyle daha mutlu bir yuvaya kavuşacaklar ve aralarındaki duygusal bağ kuvvetlenecek.
2011 yılında koç burcu insanları elde edecekleri gelirleri çok iyi yatırımlar yaparak değerlendirecekler. 2011 yılında zengin olacak burçlar arasında koç burcu insanları geliyor. Koç burcu insanlarına 2011 yılında aile veya dost çevresinden parasal anlamda ilerlemeleri, iş anlamında ilerlemeleri için destek görecekler.
Koç burcu insanları özellikle son birkaç yıldır çevresi tarafından sinirli, asabi, geçimsiz olmakla suçlansa da, 2011 yılı koç burcunu çok mutlu edecek gelişmeler getireceği için, koç burcu 2011 yılından itibaren daha sakin, daha neşeli, daha güler yüzlü bir psikolojiye bürünür.
2011 yılında girişimcilik duyguları gelişecek olan koç burcu insanları mevcut işlerinde yükselme, terfi gibi olumlu gelişmeler yaşayacaklar.

2011 Yılında Koç Burcunun Aşk Hayatı Aşk Ve İlişkiler

07 Aralık 2010- 16 Şubat 2011 tarihleri arasında bekar koç burcu insanlarının kısmetleri açılmaya başlayacak. Evli koç burcu insanlarının eşleri ile arasındaki sorunlar bir bir düzelmeye başlayacak.

15 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında koç burcu insanlarının yeni ortamlara girmesiyle, yeni insanlar tanıması ve yeni aşklara yelken açması muhtemel görünüyor. Koç burcu insanları evliliğe gidecek insanı bu tarihler arasında tanıyabilir.

21 Nisan- 14 Mayıs tarihleri koç burcu insanlarının düğün, nikah, söz, nişan gibi mutlu olaylara dahil olacağı, hatta bu tür mutlu olayların ya kendisi yada aile bireyleri için geçerli olacağı görülüyor.

12 Mayıs- 29 Haziran tarihler koç burcu insanlarının düğün ve nikah işlemlerinde bulunacağı tarihler. Bu tarihler arasında koç burcu insanları evlenecek veya aile bireylerinden birilerini nikâhlarında, düğünlerinde etkin rol oynayacak.

10 Ekim- 08 Aralık tarihleri arasında aşk hayatında huzur yakalamış ve mutluluğun tadını çıkarmaya başlamış olacak.

Koç burcunun aşk hayatında mutlu olacağı burçlar: başak burcu, kova burcu, oğlak burcu

Koç burcunun geçinemeyeceği burçlar: aslan burcu ve terazi burcu

2011 Yılında Koç Burcunun Para Hayatı

07 Ocak- 29 Şubat tarihleri arasında koç burcu kazandığı parayı harcamakta çok karasız kalacağı, belli borçlarını ödemekte kararsızlık yaşayacağı ancak sorunsuzca borçlarını ödeyebileceği bir dönem. Özellikle şubat sonu, mart ayı başı koç burcu insanların ev, araba gibi büyük bir mal sahibi olacağı tarihler.
07 Mart- 27 Mayıs ve 16 Haziran- 12 Temmuz tarihleri arasında koç burcu insanlarına, etrafından, dostlarından, ailesinden büyük maddi destekler görecekler ve malına mal katacaklar. Zenginliğe adımlarını atmaya başlayacaklar.
05 Kasım- 22 Aralık tarihleri koç burcu insanları elindeki parayı iyi değerlendirmeleri gereken bir dönem.

2011 Yılında Koç Burcunun İş Ve Kariyer Hayatı

02 Temmuz- 08 Ağustos tarihleri arasında koç burcu insanlarının terfi edecekleri tarihler.

2011 Yılında Koç Burcu Sağlık Hayatı

14 Nisan- 18 Mayıs tarihler arasında kilo problemleri sebebiyle diyete ve spora başlamaları gereken bir dönem olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yusuf dedi ki:

    ben koç burcuyum ve yazının tamamı palavra hiçbiri doğru çıkmadı

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler