Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını, cana yakın ve yüreği sevgi doludur. Güzelliğine çok düşkündür ve kimse için değil sadece kendisi için bakımlı olmaya özen gösterir. Sanatsal yönü çok gelişmiş olan boğa kadını resim ve müzikle yakından ilgilenir. Çok çalışkan ve sabırlıdırlar. Emeklerinin karşılığını alana kadar mücadele ederler. Risk içeren hiç bir işe girmek istemezler, kendilerini güvende hissedecekleri işlere yönelirler. Kararlı karakter yapıları ile net ve sabit fikirleri en öne çıkan karakteristik özellikleridir. Maddiyata önem verirler, paranın yokluğu onları korkutur bu yüzden her zaman çalışırlar ve tedbirli davranırlar. En kötü huyu aşırı inatçıdır. En büyük arzusu zengiliktir.

AŞK HAYATI

boğa kadını

Boğa burcu kadını, sevdiği erkeğe çok sadık ve fedakârdır. Evlilik ve annelik onlara çok yakışır. Tek eşliliğe inanan boğa kadını sadakat görmediği an ilişkiyi terk eder. Aşırı gururlu tavırları sebebiyle ne kadar çok sevse de ihaneti affetmez ve geri dönmez. İlgiye, sevgiye çok düşkündür. Genellikle 30 yaşından sonra beklediği mutluluğa kavuşur.

UĞURLARI

En uğurlu günü cumadır. Cuma günü kendisi için önemli bir işe başlarsa yüksek ihtimal başarılı olur.6 sayısının hayatının dönüm noktalarında yer aldığını görür. Ayın 6. gününde, 6. ayda gibi 6 rakamının geçtiği anlarda olmasını istediği şeyler için çaba sarf etmesi kendisinin lehinedir. Giysilerinin rengini pembe, açık mavi ve krem seçmesi şansını artırır.

SAĞLIĞI

Boğa burcu kadını, kış aylarında çok çabuk nezle ve grip olan bir yapıya sahiptir. Troid sorunu yaşadıklarından kilo alma sorunlarıyla sık sık uğraşırlar. İştahları çok açık olduğu için zaman zaman mide sorunları yaşarlar.

İŞ HAYATI

Çok çalışkan olan boğa burcu kadını, sanatsal yönünün gelişkin olması sebebiyle ressamlık, mühendislik onun en başarılı olduğu mesleklerdir. Pratik bir zekâya sahiptir ve iş ile çıkan her sorunu en kısa yoldan çözüme ulaştırırlar. Sabit fikirli oldukları için iş hayatında gelişen teknolojik gelişmelere kolay uyum sağlayamazlar. Paraya olan düşkünlükleri ile antikacılık, borsa gibi mesleklere ilgi duyarlar.

UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR

Boğa burcu kadını kova burcuyla dostluk kurmakta zorluk çekmez. Aşk hayatında uyumu balık, terazi burcu olan kişilerle yakalar. Kesinlikle zıtlaşacağı burç olan koçlarla her zaman inatlaşır ve galip gelme çabası içine girer.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. huseyn agalarov dedi ki:

    cok guzel ya.her seyi bildi.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler