Koç Burcu Kadını

Koç burcu kadını ateş grubundan olup lider ruhlu bir kadındır.  Yönetilmeyi değil yöntemeyi sever.Emir altına giremez. İdareci kimliği, asi ruhlu oluşu hayatının her evresinde en öne çıkan özellikleridir. Sabırsızlığının cezasını bir çok kez çekmiş olsada yinede aceleci tavırlarından vazgeçemez. Aklına taktığı bir şeye sahip olmadan rahat edemez. Arzu ettiği şeyin bir an önce tam da istediği gibi olması için aceleci tavırlar sergiler.  Koç burcu kadını son derece idealist bir kadındır. Hedefleri vardır, idealleri vardır, ideallerine kavuşmak için çok düzenli ve programlı yaşar ve çoğunklukla da ideallerine ulaşmakta başarılı olur. Koç kadınının cesareti,gözü kara oluşu hayatındaki hedeflere ulaşmasına en büyük katkısı olan özelliğidir.

koç burcu

AŞK HAYATI
Koç kadını aşk hayatında güçlü tavırlarıyla erkeleri ürkütsede, kendine has çekiciliği ve cazibesi sayesinde her zaman erkekleri peşinden koşturtmasını bilir. Evlilik hayatında bir kez evlenip ömür boyu aynı kişiyle evli kalmak ister.Aşk hayatındada evlilik hayatındada tutucu ve geleneksel bir mizaca sahiptir.Sevgilisini veya kocasını çok sever,çok sadıktır ancak bunların karşılığını fazlasıyla bekler. En ufak bir şeyden kıskançlık krizlerine girebilir.Aşırı kıskanç yapısı onu hiç görmediğiniz kadar hırçın yapabilir.Son derece romantik olan Koç kadını, hiç belli etmesede şımartılmayı sever.

UĞURLARI
En uğurlu günü Salı olduğu için iş hayatında başarılı olmak istediği bir alana Salı günü başlarsa bu ona başarıyı zahmetsizce getirecektir.9 sayısının Koç burcu kadınına getirdiği şans ile Koç kadını önemli günlerini ayın 9 una getirirse bunun faydasını görecektir.Giysilerini veya en çok kullandığı eşyalarını kırmızı renk seçmesi kendisine uğur getirecek başka bir ayrıntıdır.

SAĞLIĞI
Koç burcu kadını genellikle bel ağrısı çektiği için beline baskı uygulayacak hareketlerden sakınmalıdır. Koç kadınını baş bölgesi yönetmesi sebebiyle sık sık baş ağrısı ile migren rahatsızlığı yaşar. Hastalandığı zaman yatarak iyileşmeyi ret eder, her hastalığını ayakta atlatmaya çalışır.

İŞ HAYATI
Koç burcu kadını lider ruhlu olduğu için genellikle kendi işinin patronu olur ve çok başarılı bir iş kadını olarak iş hayatındaki yerini alır. Bunun dışında ise yine lider ruhunu sergileyebileceği Diş hekimliği, polislik, öğretmenlik mesleklerini başarı ile icra ederler.

UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR
Koç burcu kadını Boğa burcu olan kişilerle dostlukları sağlam olur, Yengeç burcu insanları en büyük sırdaşları olur, Akrep burcu insanlarıyla anlaşamazlar, Yay burcu olan kişilerle birlikte vakit geçirmekden keyif alırlar, Oğlak burcu olan kişilerden çok şey öğrenirler kendilerini geliştirirler,Kova burcu insanıyla zıtlaşırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Aynur dedi ki:

    tamamile dogrudur,bunlarin hamisi(yani hepsi) mende var:)

  2. Aynur dedi ki:

    bide zitlashiyorlar ne demek? kova burcuyla evlilikleri uygun deyilmidir???

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler