Rüyada Evlenmek Tabiri

Rüyada biriyle evlilik arzusunda olduğunu gören erkek, para birik­tirmek için gayret gösterir.

Evlenmek talebi olumlu karşılanan erkek, muradına erer veya ferah ve sevince erişir, müjdeli bir haber alır.

Orta yaşlı bir kadına yaptığı evlilik teklifinin onun tarafından kabul edildiğini görmek, emlak sahibi ol­maya veya başka gelirler elde etmeye işarettir.

İhtiyar bir kadının izdivacına talip olduğunu ve buna olumlu bir ce­vap aldığını görmek, çok büyük bir servete işarettir.

Rüyada bekâr bir erkeğin evlendi­ğini görmesi, evlendiği kadının gü­zelliği nisbetinde hayır ve menfaate işarettir.

Bir genç kızın evlendiğini görmesi, böyle bir arzusu varsa bunun hayırlı­sıyla gerçekleşmesine işarettir.

Yakışıklı bir delikanlıyla evlendi­ğini gören genç kız, bu evliliğinde mutlu olur; çirkin biriyle evlendiği­ni görürse, mutsuz olur.

Evli bir kadının rüyada tekrar ev­lendiğini görmesi, eşiyle arasında tartışma çıkmasına, kızı varsa onu evlendirmesine, hamileyse kız çocu­ğu doğurmasına işarettir.

rüyada evlendiği kadını öptüğünü gören, çok mala, şeref ve yüceliğe nail olur.

rüyada süslenerek evlenmek üzere bir erkeğe gittiğini gören kadın, bu erkeğe ulaşır ve birbirlerine yakınlık gösterirlerse, murad ve maksadına erer; eğer kadın, evlenmek istediği erkeğe ulaşamadığını görürse, vefat eder.

rüyada evlendiğini görmek, allah (c.c) tarafından gelecek bir yardıma, yüksek bir makama geçmek için gay­ret sarfetmeye, borçlanmaya veya üzüntü ve kedere işarettir.

tanıdık bir kadınla evlendiğini görmek, o kadının kocasından men­faat elde etmeye işarettir.

tanımadığı bir kadınla evlenmek, ev değiştirmeye, maksadının hâsıl ol­masına veya vefat etmeye işarettir.

rüyada esmer ve kısa boylu bir kadınla evlendiğini görmek, zengin fakat kısa ömürlü bir kadınla evlen­meye işarettir.

rüyada daha önce boşandığı eşiyle yeniden bir araya geldiğini (evlen­diğini) görmek, önceki iş ve mesle­ğine veya daha önce yaşadığı yere dönmeye, eski fikirlerini savunmaya devam etmeye veya hastanın iyileş­mesine işarettir.

ölmüş biriyle evlenmek, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine işa­rettir.

hasta birinin evlendiğini görmesi, vefat etmesine işarettir.

kendine nikâh düşmeyen biriy­le evlenmek, aile fertlerinin başına geçmeye işarettir.

dört kadınla evlenmek, peygam-berimiz’in (s.a.v) kabrini ziyaret et­meye işaret eder.

rüyada bir hayvanla evlendiğini gören kimse, hayvan tabiatlı biriyle evlenir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. nur dedi ki:

  rüyamda tanımadığım ve istemediğim biriyle zorla evlendiğimi gördüm bi kaç kere aynı şekilde rüryalar gördüm ne anlama geliyor bi yorum yaparmısınız

 2. didem dedi ki:

  rüyamda 12 yaşındayken beni istemediğim biriyle evlendirmeye çalışıyorlardı ve düğünden kaçıyordum ne anlama geldiğini bilen lütfen açıklasın

 3. helal dedi ki:

  bak yavrum bu rüyada evlenmeyi gören herkimse rüyada kendini tutamıyorsa gercek hayatta ille evlenir abayı yedin sen yakında evlenecenXD

 4. gamze dedi ki:

  rüyamda kocamla evlendiğimi gördüm düğünümüz oluyo bir yorum bekliyorum teşekkürler…

 5. gamze dedi ki:

  rüyamda annemin altın bileziklerini gizlice alıp birinin ilaç parası için bozduruyorum bunuda yorumlarsanız sevinirim…

 6. meral dedi ki:

  bu ne biçim bir tabir ben anlamadım şöyle gören erkek böyle gören erkek rüya görme lüksü sadece erkekleremi bahşelmiş sanki tabirler hep erkekler üzerinden yapılmış ben böyle saçma bir şey görmedim.

 7. asdfghjk dedi ki:

  16 yasindayim . Ruyamda evleniordum ama uzermde gelnlk yoktu . Dugun salonu da diildi . Herkes vardi ve bi akrabamla evlendigim soyleniordu . Ruyamda onun kim oldugunu biliordum ama uyaninca unuttum . Her neyse bunu bi yorumlarsaniiizz ..

 8. seher dedi ki:

  rüyamda ıssız bir yer tuhaf hiç görmedigim ilk kez gördügüm biryerde büyük gökdelen vardı inşat gibi görünüyordu fakat içi alış veriş merkeziydi ve mavi nişan kıyafeti giyiyorum beyaz gelinlik giydigimi görüyorum birileri kovalıyor kaçıyorum binanın içinde engelli bir komşumu gördüm erkek beni kovalayan o ve beyaz gelinlik var üzerimde o kişi köpek gibi elimi kolumu ısırıyor ve onu kaçarken bir ara atlattım ve kapıdan içeri girerken o yetişti vana kapıya sıkıştırdım onu ölsün diye ben o an kendimi kalabalık bir bayan koaföründe buldum ve eski çok sevdigim bir bayan arkadaşımı gördüm oda saçını yaptırmış ve benim için gelmiş oraya ve eski patronum benim evlenicegim kişinin abisiymiş sonra bembeyaz gelinlikle koaförün oradasında beni kovalayan o kişi beni yine kovaladı ve o kalabalıgın yanına koştum ve yere düştümü öldügümü gördüm yorumlarsanız sevinirim baya uzun ben biraz detaylı anlattım şimdiden teşekkürederim yorum için

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler