Selülit Kremlerini Önce Araştırın Sonra Alın

Son dönemdeki ürünleri incelediğimde bazılarının eski kremlere göre daha iyi formüllerde üretildiği dikkat çekiyor. Örneğin, deniz rezenesi, at kestanesi, soya proteini, Hint yer elması, kafein gibi karışımlar yağ dokusunda olgunlaşmamış yağ hücrelerinin, olgunlaşmış ve şişmiş, yağı aşırı depolamış hücrelere dönüşümünü azaltabiliyor.

Cildin sıkı görünüme sahip olmasını sağlayan kolajen sentezini artırabiliyor. Drenajı canlandırarak lenf ödemi azaltabiliyor. Bu tür ürünlere bir bütçe ayırıyorsanız güvenilir ve etkinliği bilimsel olarak ispatlanmış ürünleri iyice araştırıp kullanmanızı öneririm.

Düzenli kullanım, diyet ve egzersizle işe yarıyor;

Yine son dönemde bazı yeni formüller dikkat çekiyor. Örneğin; Uzakdoğu ürünü olan bir marka garcinia, mentol, acı biber, zencefil, yeşil çay ekstreli. Düzenli kullanıldığında bir toparlanma sağlayan ve selülitlerde azalmaya yardımcı olan üründen biz klinik ekibi olarak memnunuz.

Ayrıca yine yeni pazara giren ürünlerden jel kıvamlı bir ürünün içinde de kafeinden en zengin guarana özü, kelp yani deniz yosunu, ardıç, biberiye, ıtır, greyfurt, portakal ve buğday proteini var. Bu üründen de iyi sonuçlar alıyoruz. Tabii düzenli uygulandığında ve beraberinde diyet ve egzersiz desteğiyle beraber.

Ender SARAÇ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler