Sevildiğinizi Nasıl Anlarsınız?

Sevildiğini anlayabilmek için önce sevmek gerekir. Siz hangi duygulara sahipsiniz. Aşk mı, sevgi mi yoksa sadece hoşlanıyormusunuz, belki de eğlenceli vakit geçirmek hoşunuza gidiyordur. Bu duyguları karıştırmamak gerekiyor. Sevmek ve sevilmek muhteşemdir ve eğer ikisi de varsa ne mutlu size. O sizi seviyor mu? Ya siz, kendi duygularınızdan emin değilseniz karşı tarafı sorgulayabilirmisiniz?

Konuşmak en iyi çözümdür bu durumda. ‘Ben onu seviyorum’ diyor ve bundan eminseniz uygun zamanı ayarlayıp uygun bir yerde sakin ve kısa sevildiğini anlamakcümlelerle kendinizi, duygularınızı açıklarken gözlerine bakmalısınız. Ve şimdi onun duygularını öğrenmek istediğinizi aynı ifadeyle sorabilirsiniz. Eğer konuşurken gözlerinize bakmıyor kaçırıyorsa yalan söylediğini anlayabilirsiniz, mimik ve hareketlerine dikkat edin, sözlerine inanmanız için sadece sözleri yeterli olmaz.

Başlangıçta her erkek etkileme çabasındadır. Kendi duygularınıza göre değerlendirmeniz yanıltabilir sizi, size hoş görünmek için türlü şirinlikler yapacaktır. Zamanla size ve başkalarına karşı tavırları, başkalarının yanındayken size davranışı yada ailenizle iletişimi sevgisini görmenizde etkendir. Bir süre sonra birlikte neyi ne kadar paylaşabiliyorsunuz değerlendirmenize yardımcı olabilir.

Bu sürede içinizden gelen sesi kulak ardı etmemelisiniz. Aklınızdan geçenler ve yüreğinizde hissettikleriniz size neler anlatıyor dinlemekte fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. pisiko! dedi ki:

    merhaba ben karsındaki kişinin bazen sevdiqine inanıp onu gerçkten sevmeye baslıyorumbazende karsımdaki kişiyi tanıyamaıp ayrılcakmıs gibi hissediyorum napmma laızm

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler