Erkeklerin Beden Dili

Hayatınızdaki erkeği tanımak, anlamak için sadece onun ağzından çıkacak sözlere kulak kesilmeniz yetmez. Tabii ki iyi bir dinleyici olmalısınız. Ancak bazen erkekler kendilerini, söyledikleri ile değil beden dili ile daha iyi ifade edebilirler.

Bir erkeğin hareketlerini doğru gözlemlediğiniz zaman, o erkeğin sizden hoşlandığını, sizi beğendiğini belli eden bazı hareketleri yakalayabilirsiniz. Karşınızdaki erkeğin bakışlarını, göz hareketlerini dikkatli gözlemlediğiniz zaman beden dilinin çalışmaya başladığınız fark edersiniz. Bazı erkekler konuşurken gözlerinize sabitlenerek bir şeyler anlatır. Bu tür erkekler kendine çok güveni olan ve göz kontağı kurarak sizi etkisi altına almaya çalışan erkeklerdir. Bunun yanında bazı erkekler konuşurken gözlerini sürekli uzak bir noktaya diker ve gözleri hiç hareket etmeden o noktaya bakarak size bir şeyler anlatırlar. Bu erkekler genelde ürkek tipli, hayır cevabı almakla yüzleşmekten korkan erkek tipidir.

Sizden hoşlanan erkeğin oturuş yönüne veya ayakta iseniz bedeninin yönüne dikkat edin. Zira istemsiz olarak erkek hoşlandığı kişiye doğru bedenini çevirerek durur. Yani gözleri başka noktaya baksa bile, başı başka bir noktaya çevirmiş olarak konuşsa bile bedeni size doğru duruyordur.

Bir erkek siz başka noktaya bakarken, çaktırmadan sizi süzüyor ve siz dönüp baktığınızda bakışlarını hemen kaçırıyorsa, bu erkekten korkmalısınız. Çünkü siz arkanızı döndüğünüz anda sizi aldatabilecek potansiyele sahiptir. Yani siz başka bir şeyle meşgulken o bundan yararlanarak, aklındaki gerçekleştirme aşamasına geçmeye çalışabilir.

Erkek karşınızda otururken sırtını geriye yaslamış, bacakları açık oturuyorsa bu onun kendine haddinden fazla güvendiği ve muhtemelen kendisini sizden üstün gördüğü anlamına gelir. Ancak öne doğru sabitlenmiş ve kolları dirseklerinde elleri birbirine bağlı oturuyorsa emin olun karşınızdaki sizi mutlu edebilmek için her şeyi yapmaya hazır erkek tipidir. www.kadinlarportali.com

Bir erkeğin sizi sevmediğini anlamanın ise en önemli ayrıntısı el ele tutuştuğunuzda saklıdır. Elinizi parmaklarınızı birbirine geçirerek sıkıcı tutan erkeğin sevgisinden hiç şüphe etmenize gerek yoktur. Ancak elini sıkı sıkı tutan sizseniz ve erkeğin parmakları açık duruyorsa bu erkeğin size olan sevgisini tekrar düşünmeniz gerekebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. melisa dedi ki:

    Bnm hoslandgim erkegin sewgilisi wr ayni iniftayiz.ben onun caprazindayim yani sewgiisine bkarken banada bakayor.bazen gozgoze geliyoruz bn gozerimi kciriyorum.sewgilisine iltifat ettiginde banda bakiyor sizce vu yani mustafa beni sewiyor mu yoks bana nispet mi yapiyor?

BİR YORUM YAZ
kadın sitesi kategoriler